Power
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Преоткрийте света на фантазията!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Кафенето

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Астория Г.
Първа степен
Първа степен
Астория Г.


Posts : 65
Join date : 2009-11-06

Кафенето Empty
PostSubject: Кафенето   Кафенето I_icon_minitimeFri Nov 06, 2009 9:27 am

Тук е кафенето. Свободно РП.
Back to top Go down
Астория Г.
Първа степен
Първа степен
Астория Г.


Posts : 65
Join date : 2009-11-06

Кафенето Empty
PostSubject: Re: Кафенето   Кафенето I_icon_minitimeFri Nov 06, 2009 9:54 am

Тръгнах към кафенето- днес беше мразовит ден. Влязох и веднага до мен достигна смях и бърборене. Седнах на една празна маса и сервитьорката дойде и попита вежливо:
- Какво ще желаете, госпожице?
- Мляко с какао.- отговорих докато мислех как ще го изпия.
Момичето кимна и се запъти към бара. Отпуснах се и се огледах наоколо. Основната клиентала беше момичета с приятелки и/или с гаджетата си. Чуваше се лигавене и кокетен смях. Доста ме дразнеха, но вече издържах. 500 години контролиране на чудовищната ми природа си бяха казали думата. Леко потупване ме извади от унеса. Сервитьорката се беше върнала с какаото. Беше го сложила на масата и ме гледаше любопитно. Студено попитах:
- Желаете ли нещо?
Тя се изчерви. Измърмори някакво извинение под носа си и бързо се отдалечи. Подсмихнах се и отпих от горещата напитка. Боже каква гадост! Щях да повърна. Преглътнах с усилие и се облегнах назад. Студеният вятър зад гърба ми, ми подсказа че някой е влязъл. Обърнах се да видя кой или какво е...
Back to top Go down
Ана Куран
Ръководител на света на Vampire Knight
Ана Куран


Posts : 93
Join date : 2009-11-05
Age : 28

Кафенето Empty
PostSubject: Re: Кафенето   Кафенето I_icon_minitimeFri Nov 06, 2009 12:28 pm

Ана искаше да посети този свят. Трябваше да види дали всичко е наред, за всеки случай и малко да поразсисква. Отиде в едно кафене. Там видя едно момиче и реши да поговори с него.
- Ам, здравей. Аз съм Ана, Ана Куран. Приятно ми е. - каза и протегна ръка към непознатата.
Back to top Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Астория Г.
Първа степен
Първа степен
Астория Г.


Posts : 65
Join date : 2009-11-06

Кафенето Empty
PostSubject: Re: Кафенето   Кафенето I_icon_minitimeFri Nov 06, 2009 12:38 pm

- Селена Лестранж.- отговорих хладно и и поех ръката и. Тя седна на диванчето срещу мен. Сервитьорката се върна да вземе поръчката и. Не чух какво си поръча момичето, защото съвсем се бях отнесла и гледах през прозореца. Тя ме извади от унеса със шепота си:
- Е, какво си ти?
Не бях длъжна да и го казвам, но по някаква странна причина харесвах Ана.
- Аз съм вампир.- отговорих.- А ти?
Погледнах я въпросително. Тя се забави с отговора. Явно се чудеше дали да ми каже.
- Е?- погледнах я очакващо.
Back to top Go down
Ана Куран
Ръководител на света на Vampire Knight
Ана Куран


Posts : 93
Join date : 2009-11-05
Age : 28

Кафенето Empty
PostSubject: Re: Кафенето   Кафенето I_icon_minitimeFri Nov 06, 2009 12:45 pm

- Ам и аз. - тя реши да не дава подробности от потеклото си. Взе една таблетка "Кръв". Тя огледа за малко кутайката си - гарваночерна с кървавочервена гравюра. Сложи таблетката в поръчаната чаша вода и я изпи.
- Е, какъв точно вампир си? - попита, чудейки се какво да каже.
Back to top Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Астория Г.
Първа степен
Първа степен
Астория Г.


Posts : 65
Join date : 2009-11-06

Кафенето Empty
PostSubject: Re: Кафенето   Кафенето I_icon_minitimeFri Nov 06, 2009 12:49 pm

- Пия човешка кръв.- отговорих вперила поглед в странната кутийка, която тя държеше.
- Междодругото, май не си от този свят, а?- отбелязах.
Тя се засмя и попита:
- Как разбра?
Усмихнах се леко подигравателно:
- Личи си. Оглеждаш се сякаш никога не си била тук.
Киселото ми настроение се беше върнало.
Back to top Go down
Ана Куран
Ръководител на света на Vampire Knight
Ана Куран


Posts : 93
Join date : 2009-11-05
Age : 28

Кафенето Empty
PostSubject: Re: Кафенето   Кафенето I_icon_minitimeFri Nov 06, 2009 1:02 pm

- Така, да се каже. - каза изчервена.
- Да, от друг свят съм. Явно ти харесва кутийката, а? - каза, разтърсвайки я леко. После я прибра. Поръча си две чаши горещ шоколад и започна да си тананика леко.
- Ами, ти имаш ли си любима вещ? - Ана се огледа. Няколко души ги наблюдаваха. Тя ги погледна и те се вцепениха от страх, а после се обърнаха в друга посока.
- Досадници. Идети да им пречупиш гръкляна. - отвърна с досада.
Back to top Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Астория Г.
Първа степен
Първа степен
Астория Г.


Posts : 65
Join date : 2009-11-06

Кафенето Empty
PostSubject: Re: Кафенето   Кафенето I_icon_minitimeFri Nov 06, 2009 2:14 pm

- Нямам, а и да имах не бих ти казала.- отвърнах кисело. Обичайното ми лошо настроение струеше от мен, както никога.
- Не смятам, че трябва да ги убивам.- кимнах към уплашените тинейджъри.- ще наруша законите на вампирите.
- Предполагам, че ги знаеш?- попитах подигравателно, а усмивката ми беше в тон с гласа ми.
Наведох глава и отпих малко от ужасното какао. За втори път усетих че ще повърна. Побързах да добавя:
- И не си мисли, че ти харесвам кутийката, просто ми е любопитно какво има в нея.
Вдигнах поглед, в който се четеше само студ.
Back to top Go down
Ана Куран
Ръководител на света на Vampire Knight
Ана Куран


Posts : 93
Join date : 2009-11-05
Age : 28

Кафенето Empty
PostSubject: Re: Кафенето   Кафенето I_icon_minitimeFri Nov 06, 2009 2:43 pm

- Оу, надявам се да не се държиш така заради мене. - след което я погледна с дяволит поглед.
- Впрочем законите ги знам прекалено добре. По една случайност аз съм едното същество, което ги е измисляло. Надявам се не съм те обидила. Извини ме. - отвърна хладно. Плати си сметката, но все пак си взе още вода. Реши за всеки случай да внимава.
Back to top Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Астория Г.
Първа степен
Първа степен
Астория Г.


Posts : 65
Join date : 2009-11-06

Кафенето Empty
PostSubject: Re: Кафенето   Кафенето I_icon_minitimeFri Nov 06, 2009 3:33 pm

- Не, си ти причината спокойно.- отвърнах хладно.- Колкото до законите- ако ти си ги измислила предполагам, че ще си ги спазваш нали?
Тя плати сметката си, но си купи вода. Защо и беше забога. Едвам изпих ужасното какао, а след като приключих с помията отидох до бара и подадох на моята сервитьорка пари. Излязох навън в мразовития ден и усетих че Ана ме е последвала.
Back to top Go down
Sponsored content





Кафенето Empty
PostSubject: Re: Кафенето   Кафенето I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Кафенето
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Power :: Световете :: Vampire Diaries-
Jump to: