Power
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Преоткрийте света на фантазията!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Гората

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Стефан Салватор
Ръководител на света на Vampire Diaries
Стефан Салватор


Posts : 14
Join date : 2009-11-05

Гората Empty
PostSubject: Гората   Гората I_icon_minitimeFri Nov 06, 2009 9:16 am

В гората не е много безопасно за хората тъй като има вампири и диви животни.
Back to top Go down
Лекси Силвърс
Втора степен
Втора степен
Лекси Силвърс


Posts : 19
Join date : 2009-11-07

Гората Empty
PostSubject: Re: Гората   Гората I_icon_minitimeTue Nov 10, 2009 5:31 am

Лекси се разхождаше из гората,туй като търсеше свежа плът. Тя беше огладняла и и се искаше да пие кръв. Понеже в Мистик Фолс тя беше най-стара от вампирите тя имаше и по-голям опит от тях. В нейна ползва беше,че тя контактувше с хората,макар и когато времето е мрачно, понеже за нейно нещастие тя нямаше пръстен,който я предпазва от светлина,за разлика от тези на братята Селватор. Гората беше прекрасно място за нея,особено тъмната част,понеже там слънчеви лъчи почти не проникваха,а и много ученици обичаха да ходят там,за да са трудно откриваеми.
По едно време Лекси започна да чува стъпки и започна да се обръща на различни страни. Тя не знаеше,кой е и дали може да я нарани,защото все пак някои от Мистик Фолс знаеха,че вампирите са се върнали. За това я беше предупредил Стефан Селватор,към който тя имаше чувства,но не го показваше. Силвърс досега живееше в Ню Йорк,но се премести отново в това градче,за да може да е по-близо до братята Селватор.
Стъпките все повече и повече приближава вампирката,а тя се оглеждаше настрани предпазливо.
Back to top Go down
Стефан Салватор
Ръководител на света на Vampire Diaries
Стефан Салватор


Posts : 14
Join date : 2009-11-05

Гората Empty
PostSubject: Re: Гората   Гората I_icon_minitimeTue Nov 10, 2009 5:45 am

Бях тръгнал с Елена към тях но усетих лекси и това че е разтроена и за това я последвах.
- Лекси съжелявам за това което видя. - казах аз и се появих зад нея.
- Аз несъм сигорен в това което чувствам объркан съм.От една страна са чувствата ми към Катерина или неиното копие Елена ,а от друга са чувствата ми към...към...теб.От много време съм влюбен в теб но така и не намирах думи дати го кажа.
Back to top Go down
Лекси Силвърс
Втора степен
Втора степен
Лекси Силвърс


Posts : 19
Join date : 2009-11-07

Гората Empty
PostSubject: Re: Гората   Гората I_icon_minitimeTue Nov 10, 2009 5:53 am

-Стефан,Катерин е история. Тя те превърна във вампир. Тя превърна и Деймън. Катерин е мъртва. Още 100 години ли ще я оплакваш?-попита Лекси.
-Елена е същата като Катерин. Това го видях на 162рия ти рожден ден. Начина,по който те гледаше и всичко в нея.
След като чу и последното изречение на Стефан, вампирката замлъкна.
-Тя иска дете от теб.-каза Силвърс.
-Не съм сигурна,но го чувствам.Все пак имам пръстена.-каза Лекси и намигна с крива усмивка.
След което прегърна Селватор.
-Но внимавай с мен. Все пак съм по-стара и по-силна,нали знаеш!-каза Лекс и започна да се смее.
Back to top Go down
Стефан Салватор
Ръководител на света на Vampire Diaries
Стефан Салватор


Posts : 14
Join date : 2009-11-05

Гората Empty
PostSubject: Re: Гората   Гората I_icon_minitimeTue Nov 10, 2009 7:03 am

- И по-красива. - усмихнах се и я целунах по челото.
- Щом това това иска но незнам за какво ще и е.Е мисля че заслужава това.ще и дам това което иска и после ще съм само твой и на никоя друга и то за винаги.
Back to top Go down
Лекси Силвърс
Втора степен
Втора степен
Лекси Силвърс


Posts : 19
Join date : 2009-11-07

Гората Empty
PostSubject: Re: Гората   Гората I_icon_minitimeTue Nov 10, 2009 7:13 am

-Спокойно,аз няма да я запаля.-каза Лекси засмяна.
-Все пак,когато се превърнах във вампир си спомних всичко. и имах късмет да познавам Деймън и най-вече Стефан Селватор.-каза Лекс с леко позмазване.
-Но и предполагам знаеш,че се върнах в Мистик Фолс,за да си поживея.-отвърна вампирката с плаха усмивка.
По едно време очите и придобиха вид,че е гладна.
-Лекси....-каза Стефан.
Тогава Силвърс се вгледа в очите му и съзря,че нейните са се променили.
-Да има свежа плът наблизо. Хора,животни?-попита Лекси.
Back to top Go down
Стефан Салватор
Ръководител на света на Vampire Diaries
Стефан Салватор


Posts : 14
Join date : 2009-11-05

Гората Empty
PostSubject: Re: Гората   Гората I_icon_minitimeTue Nov 10, 2009 7:47 am

- Ако ще сме заедно ще трябва да се помъчиш и да минеш на животинска крав или на нещо друго но няма да убиваш хора. - казах аз и я погалих по бузата.
- Моля те важно е поне за мен.
Back to top Go down
Лекси Силвърс
Втора степен
Втора степен
Лекси Силвърс


Posts : 19
Join date : 2009-11-07

Гората Empty
PostSubject: Re: Гората   Гората I_icon_minitimeTue Nov 10, 2009 8:59 am

-Стефан,знаеш,че аз пия кръв от бутилки. Последният ми опит да пия животинска кръв приключи на 3тата седмица. Знам,че ти ще пиеш само животинска,понеже не искаш да се върнеш към предишния си живот,който проклинаше. И знам,че е важно за теб. Все пак съм ти най-добрата приятелка и знам повече за вампирския ти живот дори и от брат ти,макар и да не те виждам дълго време,все пак те познавам.-каза Лекси с тиха,плаха усмивка.
-А как е Деймън?-попита внезапно Лекс.
Back to top Go down
Стефан Салватор
Ръководител на света на Vampire Diaries
Стефан Салватор


Posts : 14
Join date : 2009-11-05

Гората Empty
PostSubject: Re: Гората   Гората I_icon_minitimeSun Nov 15, 2009 5:26 am

- Той е извън града до колкото знам и май няма да се връща вече което за мен е много добре защото няма да има кой да ме дразни,а и сигорно все още поне малко те харесва знаеш че те харесваше и преди но толкова се беше съсредоточил да съсипе живота ми че забрави кои е и загуби всякакви човешки чувства.Само едно нещо искам да съм с теб и с никоя друга. - целунах я по челото и се усмихнах.
Back to top Go down
Лекси Силвърс
Втора степен
Втора степен
Лекси Силвърс


Posts : 19
Join date : 2009-11-07

Гората Empty
PostSubject: Re: Гората   Гората I_icon_minitimeSun Nov 15, 2009 5:53 am

-А Логан? Онзи репортера,махна ли се? Понеже разбрах,че е бил при лелята ба Елена-Джена? Какво е станало с него?-попита Лекси с лека тревога.Тя харесваше Ели,но не искаше да си го признава.
-А някой друг вампир да има тук?-попита Лекс и погледна направо в очите на Стефан,които я привличаха.
Back to top Go down
Sponsored content





Гората Empty
PostSubject: Re: Гората   Гората I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Гората
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Power :: Световете :: Vampire Diaries :: Мистик Фолс-
Jump to: