Power
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Преоткрийте света на фантазията!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Гробището

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Стефан Салватор
Ръководител на света на Vampire Diaries
Стефан Салватор


Posts : 14
Join date : 2009-11-05

Гробището Empty
PostSubject: Гробището   Гробището I_icon_minitimeFri Nov 06, 2009 9:12 am

Тук се намира гробището в Мистик Фолс.Понякога тук се събират наркомани затова това е едно от любимте места на вампирите.
Back to top Go down
Стефан Салватор
Ръководител на света на Vampire Diaries
Стефан Салватор


Posts : 14
Join date : 2009-11-05

Гробището Empty
PostSubject: Re: Гробището   Гробището I_icon_minitimeFri Nov 06, 2009 10:37 am

Бях седнал до един паметник и гледах как някакви деца пият и пушат трева.Тъкмо се бях нахранил с животинска кръв тъй като аз не пия човешка и седях тук когато усетих че някои се приближаза.Продалвих да гледам децата но бях готов ако нещо стане да действам.
Back to top Go down
Елена Гилбърт
Втора степен
Втора степен
Елена Гилбърт


Posts : 28
Join date : 2009-11-06

Гробището Empty
PostSubject: Re: Гробището   Гробището I_icon_minitimeFri Nov 06, 2009 11:22 am

Стоях до гробовете на родителите си. Дълго време мислех за живота си така и не подреден все още. Въздъхнах и пристъпах бавно и внимателно. Взех дневника си от тревата и го пъхнах в чантата на рамото ми. Трябваше да намеря Деймън, но се натъкнах на Стефан, дадох на заден, но той вече ме видя:
- Елена!- не му обърнах внимание. Той ме настигна и хвнана за едната ръка:
- Елена, моля те изслушай ме!- завъртях лице:
- Не искам Стефан, остави ме, просто забрави за мен!
Back to top Go down
Стефан Салватор
Ръководител на света на Vampire Diaries
Стефан Салватор


Posts : 14
Join date : 2009-11-05

Гробището Empty
PostSubject: Re: Гробището   Гробището I_icon_minitimeSat Nov 07, 2009 12:56 am

- Немога и не искам да те забравя.Върнах се тук за да те срешна и да започна на чисто без никой да зае за мен но нещата се усложниха. - погледнах я и казах.
- Добре Елена щом това е желанието ти. - пуснах ръката й и се обърнах тръгнах бавно на някъде.
Back to top Go down
Елена Гилбърт
Втора степен
Втора степен
Елена Гилбърт


Posts : 28
Join date : 2009-11-06

Гробището Empty
PostSubject: Re: Гробището   Гробището I_icon_minitimeSat Nov 07, 2009 1:56 am

- Просто всичко се обърка, вие с Деймън, аз и ти...- Стефан застана на едно място като прикован:
- Прости ми не мога да те забравя!- промълви той и аз въздъхнах:
- Вярваш ли си, ти избра този път ти ме даде на Деймуън все едно съмм ви някаква играчка, някакъв предмет без стойност, спрете тази игра!- въздъх и тойн се обърна. В очите му се четеше болка, сякаш го бяха мъчили с години:
- Елена аз...- гласът му беше тих, едва долвим:
- Няма Елена, къде отиде любовта, къде останах всички онези мили думи, омръзнах ти и хоп на другият. Аз не съм играчка Стефан, макар все още да те обичам ме боли, просто ме забрави така би било най- добре, защото...- мъжът ме беше вкопчил в прегръдките си и сложил пръст на устните ми:
- Шшшш, тихо!
Back to top Go down
Стефан Салватор
Ръководител на света на Vampire Diaries
Стефан Салватор


Posts : 14
Join date : 2009-11-05

Гробището Empty
PostSubject: Re: Гробището   Гробището I_icon_minitimeSun Nov 08, 2009 2:33 am

- Може ли поне една последна целувка и ако след нея все още не искаш да си с мен няма да те притеснявам повече ? - приближих бавно стните си към нейните и след като те се долепиха в една страстна целувка / Very Happy / аз отрапнах глава и я погледнах в очите очаквайки да ми каже да ще е с мен или не.
Back to top Go down
Елена Гилбърт
Втора степен
Втора степен
Елена Гилбърт


Posts : 28
Join date : 2009-11-06

Гробището Empty
PostSubject: Re: Гробището   Гробището I_icon_minitimeSun Nov 08, 2009 4:21 am

- Стефан...- очите ми се затвориха бавно и ръцете ми се обвиха на врата му. Започнах да го целувам, което той изобщо не очакваше подобна ракция. Ръцете му ме притиснаха към себе си. Салваторе действа импулсивно и ме облегна на всно дърво. Косите ми се спускаха по целият гръб а мъжът сякаш се наслаждаваше за последно на целувките ми. Усните му бяха ненаситни и нямаше да спра в скоро време, поне аз. Езикът ми мина по неговият, а зъбите му бяха особено остри. Мъжът до мен ссе страеше да не ме захапе, но ми беше прекалено трудно. По едно време слезе към врата ми. Промълвих:
- Толкова ми липсваше...- Стефан отлеп устни и каза...
Back to top Go down
Стефан Салватор
Ръководител на света на Vampire Diaries
Стефан Салватор


Posts : 14
Join date : 2009-11-05

Гробището Empty
PostSubject: Re: Гробището   Гробището I_icon_minitimeSun Nov 08, 2009 4:47 am

- И ти на мен.Обичам те и винаги ще е така. - усмихнах се и продължих да я целувам.Притиснах я не много силно към себе свалих якето и чантата и тя остана по една прилепнала блузка с голя деколте.
Back to top Go down
Елена Гилбърт
Втора степен
Втора степен
Елена Гилбърт


Posts : 28
Join date : 2009-11-06

Гробището Empty
PostSubject: Re: Гробището   Гробището I_icon_minitimeSun Nov 08, 2009 5:41 am

- Правим грешка!-гласът ми беше тих и задъхан:
- Стефан спри, моля те!- мъжът не ме чуваше. Интереса му беше да ме има както в добрите стари времена. Славаторе вдигна поглед:
- Не казвай нищо, просто ме целувай- понечих да възразя- тихо Елена!- ръката му премина от гърба ми през кръста и надолу, подлудявах го:
- Деймън е извън града, мойе да не се върне никога, оставаш само моя!- не възразих. Целуваше толкова добре че всяко нещо в мен го копнееше повече от допустимото. Стефан ме взе на ръце, хванах чантата си:
-Тук е крайно неодобно, а и някой може да ни види!- кимах и продължих танца с устните и езика. Салваторе ме стисбба здраво и изчезна бързо в мъглата..
Back to top Go down
Лекси Силвърс
Втора степен
Втора степен
Лекси Силвърс


Posts : 19
Join date : 2009-11-07

Гробището Empty
PostSubject: Re: Гробището   Гробището I_icon_minitimeSun Nov 08, 2009 5:48 am

Лекси се разхождаше из гробището. Знаеше,че тук има погребани родители,но истинската история за загиването им не знаеше. Силвърс се разхождаше из гробищата,стъпвайки тихо,безшумно. По едно време младата вампирка долови миризма на вампир и на човек. Веднага разпозна тази на Стефан Селватор,но другата и беше непозната. Тръгна по посока на доловеното и съзря вампира с момиче. Лекси остана без думи в първия момент и тогава видя,че Стефан си тръгва с нея. На Силвърс и стана адски криво. Тя познаваше Селватор и знаеше,че той е самотен,а сега го виждаше да се забавлява с момиче. Стефан не беше близък с хората,затова предположи,че това е бившата му,за която и беше разказвал. Тя я познаваше и веднага се досети,че това е Елена.
-Стефан!-промълви тихо Лекс.
Тя се разтрои и реши,че е най-добре да напусне гробището. Силвърс пожела да я убие в този момент и усети как злобата в нея нараства и нараства.
Back to top Go down
Sponsored content





Гробището Empty
PostSubject: Re: Гробището   Гробището I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Гробището
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Гробището

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Power :: Световете :: Vampire Diaries :: Мистик Фолс-
Jump to: