Power
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Преоткрийте света на фантазията!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Поляната

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Аня Шеверненко
Admin
Аня Шеверненко


Posts : 71
Join date : 2009-11-05

Поляната Empty
PostSubject: Поляната   Поляната I_icon_minitimeThu Nov 12, 2009 9:20 am

Свободно РП.
Back to top Go down
https://powerfantasy.rpg-board.net
captain Tsubasa
Втора степен
Втора степен
captain Tsubasa


Posts : 9
Join date : 2009-11-11
Age : 26
Location : In the same hell

Поляната Empty
PostSubject: Re: Поляната   Поляната I_icon_minitimeThu Nov 12, 2009 10:26 am

Вятърът нехайно люлееше клоните, които скърбяха за листата си. Слънцето галеше земята с лъчите си и бягаше от гонещите го облаци. Последните сухи листа се търкаляха пред краката ми, а предългата ми мантия метеше земята. Вървях тихо, любувайки се на магическата си пръчка. Никога не си бях помислял, че съществуват магьосници, а стоях сега тук - посред свят изпълнен с тях. Въртях наляво и надясно новата си придобивка. Не беше нова само тя, но на нея най - много се радвах. Бях чул, че било трудно да се правят магии, когато си още нов, но не вярвах. Точно затова реших да опитам. Насочих магическата си пръчка право напред, прокашлях се и произнесох заклинание което бях чул по - рано днес - Авис. Нищо не се получи и аз бързо се отчаях. Седнах натъжен на земята, мислейки, че не съм истински магьосник, понеже не можех да направя магията. Бях се убедил от собствен опит, че е трудно да се правят магии. Не трябваше обаче да унивам, а да опитам пак. станах и бързо насочих пръчката си напред. Бавно и ясно произнесох заклинанието, но отново имаше същия резултат. Този път не се отчаях толкова лесно. След още два три опита се чу тихо чуруликане. Това ме окуражи да опитам отново. Този път по - силно, по - ясно и по - уверено произнесох "Авис". За мое най - голямо щастие няколко птички, чуруликайки, се разнесоха из синевата. Започнах да подскачам от радост. Бях успял да направя магия. Това бе първата ми магия. Щях да я помня винаги.
Back to top Go down
 
Поляната
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Power :: Световете :: Хогуортс :: Замъкът-
Jump to: