Power
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Преоткрийте света на фантазията!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Улиците

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Астория Г.
Първа степен
Първа степен
Астория Г.


Posts : 65
Join date : 2009-11-06

Улиците Empty
PostSubject: Улиците   Улиците I_icon_minitimeFri Nov 06, 2009 3:34 pm

Тук са улиците. Някои от тях са добре осветени, но други стават тъмни и страшни през нощта. Свободно РП.
Back to top Go down
Ана Куран
Ръководител на света на Vampire Knight
Ана Куран


Posts : 93
Join date : 2009-11-05
Age : 28

Улиците Empty
PostSubject: Re: Улиците   Улиците I_icon_minitimeFri Nov 06, 2009 3:42 pm

- Ам, за първия въпрос: да спазвам ги. За мене е много опасно да пия от хора. А и не искам. Затова имам това. - и тя извади кутйката.
- Това води и до отговора на втория ти въпрос. Затова използвам вода, за да се разтвори таблетката. Във вашия свят имате ли си главен вампир, който оглавява вида ви? - попита тя бавно и тихо. Вървеше спокойно до Селена. Подминаваха най-различни места. Макар, че й бяха интересни, тя бе съсредоточена във разговора.
Back to top Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Астория Г.
Първа степен
Първа степен
Астория Г.


Posts : 65
Join date : 2009-11-06

Улиците Empty
PostSubject: Re: Улиците   Улиците I_icon_minitimeFri Nov 06, 2009 4:04 pm

- Може и да имаме.- свих рамене.- Поне аз не го познавам. Пък и аз живея сама. Разкажи ми повече за твоя свят.
Спрях край една пейка и седнах. Тук уличното движение беше забранено и всичко беше тихо и спокойно. Ана седна до мен и замълча. Май се колебаеше дали да ми разкаже за света си.
- Е?- попитах и я погледнах очакващо.
Back to top Go down
Ана Куран
Ръководител на света на Vampire Knight
Ана Куран


Posts : 93
Join date : 2009-11-05
Age : 28

Улиците Empty
PostSubject: Re: Улиците   Улиците I_icon_minitimeSat Nov 07, 2009 11:25 am

- Ами, нищо интересно. - започна тя. Чудеше се дали да рразкрие напълно всички или да остави някой "изненади" за после.
- Да LEVEL A са чистокръвни и са много малко. Няма как да станеш LEVEL A, ти се раждаш това ниво. И трябва да си задължително от КЮРАН.Всички чистокръвни се раждат от двама родители, които са вампири, които обикновенно са брат и сестра. Нивото зависи от това в кое семейство си се родил.

LEVEL B са вампири Аристократи, които са произлезли от чистокръвните вампири /LEVEL A/, но кръвта им е опурочена или от кръв на вампири от общата класа /LEVEL C/ или от човешка кръв. Аристократите, също имат уникални сили. Повечето от тях са или много талантливи или много известни звезди в човешкия свят. Техните правомощия, са същите както на ДЕЦА ЗВЕЗДИ в реалния свят.

LEVEL C /LEVEL C =Common vampires/ са просто обикновенни. Повечето от тях са както се разказва в приказките, на живите мъртви, но не всички. Някои от тях също са наследници на аристократи, но тяхната кръв е била толкова замърсена отчовешката кръв, че те са станали просто обикновенни. Те биха могли да са дори най-добрия ви приятел или съседа ви и голямата част от времето, те дори не осъзнават, че имат вампирска кръв. Понякога вампирската кръв пасивна, до тогава до когато му дойде времето - ако дойде- те трябва да стане вампир като техните предци. Примери за това са обикновено близо до смъртта преживявания. Те не притежават специални правомощия, с изключение на правото да бъдат потайни и да улавят техния улов "плячка".

LEVEL D - Били са хора. Бивши ловци, превърнати във вампири. Да превърнеш човек във вампир е забранено, макар че, някои чистокръвни са склонни да нарушават правилата. Ако бивш човека пие кръвта на чистокръвния вампир, който ги е преобразил те стават по-силни и няма да се превърне в демон от LEVEL E. Ако те не могат, те трябва да пият кръвта на други чистокръвни, както сега и така и след това да запазят здравия си разум. Но да питаш чистокръвен да ти даде да пиеш от кръвта му е прекалено много. Без чужда помощ вампир от LEVEL D, може да преживее една или две години или може би дори по-малко, преди да преминат на LEVEL E.

LEVEL E /LEVEL END/ За да станеш ниво В трябва да си чист човек и да си захапан от чистокръвен вампир. Но, когато тези от ниво Е вампири достигнат края си, или най-накрая се откаже и се предадат на жажда си за кръв и започнат да атакуват човешката раса, този вампир вече наистина се нарича LEVEL END /ниво КРАЙ/. Вампири от LEVEL E може да остане чист за себе си, без да става на LEVEL END напълно, ако пие кръв чистокръвен или пие кръвта на някой друг постоянно за дълъг период от време. Вампирите от LEVEL E трябва да получат името си, защото те обикновено достигне до LEVEL END, и когато те загубят контрол и започнат да атакуват невинни хора за кръв, и защото техния обикновен края е да умрат от ръката на друг вампир, или ловец на вампир. - пое си въздух. Тя пропусна някой подробности, но сметна за маловажно.
- А, само чистокръвните могат да превръщат хора във вампири. - каза сл;ед кратка пауза. Отново отпи вода и погледна леко озадачената Селена.
- Ами такава си ни е йерархията. Леко объркваща, но чудесна.
Back to top Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Астория Г.
Първа степен
Първа степен
Астория Г.


Posts : 65
Join date : 2009-11-06

Улиците Empty
PostSubject: Re: Улиците   Улиците I_icon_minitimeSun Nov 08, 2009 1:56 pm

Бях доста обърккана от обяснението и нищо не схванах, но по лицето ми се четеше само леко недоумение.
- Ъъъ може ли пак да повториш, но на човешки език?- помолих аз.
Тя се засмя:
- Хаха! Добре. Значи...
Back to top Go down
Ана Куран
Ръководител на света на Vampire Knight
Ана Куран


Posts : 93
Join date : 2009-11-05
Age : 28

Улиците Empty
PostSubject: Re: Улиците   Улиците I_icon_minitimeSun Nov 08, 2009 2:21 pm

- Ние се делим на 5 ранга - от А до Е. Най-горе са малообройните чистокръвни, после са аристократите, обикновенните вампири, бившите хора и хората превърнали се в чудовища, забравили всичко човешко. Фамилия Куран са нашите "крале". Съвсем накратко това е. - каза момичето и погледна към небето.
- В прочем, това в кутийката ми са таблетки "Кръв". Имат почти същия вкус на кръвта и донякъде помага.
Back to top Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net
Sponsored content





Улиците Empty
PostSubject: Re: Улиците   Улиците I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Улиците
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Улиците

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Power :: Световете :: Vampire Diaries-
Jump to: